Õhufilter EWO AIRVISION 1/4
- Õhu ettevalmistamise seade, mis koosneb rõhu alandavast õhufiltrist ja määrdeainest.
- Paigaldatakse vertikaalselt.
- Voolusuund on näidatud noolega.
Kirjeldus
- Materjalid: tihendid -NBR; keha - tsingisulam; filtrielement - polüetüleen; plastmahuti - polükarbonaat.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 600 g |
| Maksimalus įėjimo slėgis | 16 bar |
| Väljundsurve vahemik | 0,5 - 10 bar |
| Töötemperatuur | alates 0°C kuni 50°C |
| Efektyvi filtro talpa | 10 cm³ |
| Määrdevõime | 25 cm³ |
| Nominalus tėkmės greitis | 470 Nl/min. |
| Filtro porų plotis | 40 µm |


