Kaelkirjaku statiiv FLEX GM270 Giraffe Mobile

Toote viide: 530596_FLE

Tootja:

Ladu: Laos

Tarnimine: Tasuta!

  • Kompaktne ja mugav
  • Turvaline mobiilne tööriist
  • Giraffe lihvijatele GE 5/7 ja GDE 10 paigaldamiseks
Hind:  669,78 €
  • Pood, Artelli 19, Tallinn
  • Põhiladu, (eeldatav tarne, 2-4 tööpäeva)

Steinheim, märts 2023 - FLEX toob turule ainulaadse uuendusliku uudsuse GM 270 Giraffe Mobile'i kujul. Kompaktne mobiilne alus on optimeeritud kõikidele FLEXi Giraffe'idele ja sobib ka mõnele teiste tootjate võrreldavale tööriistale. Kompaktne, teisaldatav mobiilne kanderaam on varustatud stabiilse hoidikuga, mis võimaldab Giraffe® paindlikult, ilma pingutusteta ja optimaalse töörõhuga käsitseda. Sobib ideaalselt kasutamiseks standardse ruumikõrguse 2,50 m - 2,60 m puhul.

GM 270 Giraffe Mobile kasutamine algab selle transportimisest vaevata töökohale. Kokkupandav kinnitus on kiire ja lihtne paigaldada FLEX 33 ja 44 klassi tolmuimejatele ilma tööriistu kasutamata. Hoidiku kaheastmelise pikendatava käepideme ja võtmeta reguleeritava kangivarda saab seejärel seada täpselt vajalikule töökõrgusele, enne kui kaelkirjak kinnitatakse kindlalt tööriistahoidikusse, ilma et oleks vaja mingeid montaažitöid. Paindlik gaasivedru hoidiku peas tagab optimaalse käsitsemise kasutamise ajal.

Väljatõmmatud kerega võib FLEX Giraffe Mobile ulatuda kuni 2,70 m kõrgusele ja seda saab oma tugevatel ratastel ilma pingutuseta liigutada. Samal ajal on kasutajal kasu töödeldavale pinnale takistamatust vaatest.

Kaal6,8 kg
Kõrgus2700 mm
Laeb...